Hakkımızda

Biz Kimiz?

1989 yılında “Çetinler Ticaret” ünvanıyla İstanbul’un Tahtakale semtinde Sn. Hüseyin Çetinkaya tarafından kurulan firmamız 1997 yılından itibaren “Çetinler Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. Ltd. Şti.” unvanıyla şirketleşerek, ofisini halen faaliyetlerini sürdürmekte olduğu İstanbul Kadıköy’deki merkezine taşımıştır.
Kurulduğumuz günden itibaren, Dayanıklı tüketim malları, Küçük ev aletleri, züccaciye, Bilgisayar vb. kategorideki bir çok markanın ürün grubunu, sektörümüzün talepleri ve zamanın konseptine uygun olarak müşterilerimizin hizmetine sunduk ve halen sunmaya devam ediyoruz.
30 yıla yakın ticari geçmişimizin verdiği tecrübe, yenilikçi anlayışımız, hiç eksilmeyen heyecan ve dinamizmimiz ile Türkiyemizin hemen tamamında, geleneksel kanal, zincir mağazalar ve online satış kategorilerinde, Remington, Electrolux ve Nilfisk marka ürünlerimizin satış ve pazarlaması konusunda iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.


Misyonumuz

Sektörümüzde iyi hizmet almanın ve nitelikli ticaret yapmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Çetinler ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.


Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla, iş ortaklarımıza aldıkları her ürün ve hizmetle birlikte memnuniyet sunmanın en öncelikli görevimiz olduğuna inanıyoruz. İş ortaklarımıza gönül rahatlığı ile ticaret yapabildikleri firmalar sorulduğunda ilk akla gelen firma olmak istiyoruz.